Inglot Freedom System - cienie do powiek


Podstawą całego systemu są różnej wielkości kasetki, które same możemy sobie zaaranżować. Wkładami mogą być produkty do makijażu twarzy, oczu i ust, a także perfumy w kremie.  Cały system jest bardzo dobrze przemyślany, ponieważ same możemy sobie dobrać kosmetyki, których chcemy używać, jak np. kolory cieni do powiek. Otrzymamy wówczas paletę idealnie dopasowaną do naszych potrzeb i upodobań. Kolejnym plusem jest jakoś produktów Inglota. Chyba najbardziej znane są cienie do powiek tej marki, które charakteryzują się trwałością, wydajnością, szeroką gamą kolorystyczną no i ceną - za jeden cień zapłacimy 13 zł.  Sama kasetka jest wykonana z wysokiej jakości materiałów oraz jest bardzo wygodnie zamykana na magnes.


Moją pierwszą paletą jest kasetka na cztery cienie do powiek, która kosztowała mnie 14zł. Cztery wkłady to koszt 52 zł.
Razem: 66 zł
Chciałam, aby była to najbardziej uniwersalna paleta wykorzystywana przede wszystkim do makijażu dziennego. Jednak można nią wykonać również mocniejszy makijaż wieczorowy.
Składa się z trzech cieni matowych oraz jednego błyszczącego.
Cień do powiek MATTE 353 


Jasny, matowy cień w naturalnym odcieniu. Idealny do nałożenia na całą górną powiekę lub rozjaśnienia wewnętrznej części oka.


Cień do powiek AMC SHINE 154 


Pięknie mieniący się cień w odcieniu beżu (kawy z mlekiem). W opakowaniu wydaję się być dość chłodny jednak na skórze przechodzi delikatnie w miedziane tony.Cień do powiek MATTE 357


Matowy cień w ciepłym, jasnobeżowym odcieniu. Wybrałam go głównie do zaznaczania załamania górnej powieki.Cień do powiek MATTE 329


Matowy, ciemnobrązowy cień w chłodnym odcieniu. Sprawdza się przy wykonywaniu mocniejszego makijażu oka, jak również zaznaczenia zewnętrznej części oka w makijażu dziennym. Dodatkowo może być używany do podkreślenia brwi.Swatches:Brak komentarzy:

Prześlij komentarz